Działka 299m2 na ROD "Zielony" [Gdynia]

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
95 000 PLN, Pow. 299 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
299 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Chwarzno-Wiczlino
Numer oferty:
876810
Cena za m2:
317.73 PLN
Na sprzedaż prawo do użytkowania działki 299m2 na ROD "Zielony" w Gdyni. 

Na działce znajduje się drewniany domek okryty plastikową boazerią o pow. ok. 12m2. Przy domku znajduje się drewniany taras wraz z kompletem wypoczynkowym. Domek posiada dodatkowo toaletę oraz aneks kuchenny. 

Do użytku właścicieli jest drewniane pomieszczenie gospodarcze o pow. 4m2 ze sprzętem ogrodowym takim jak kosiarka elektryczna czy podkaszarka. Na wyposażeniu zostaje również nowy grill gazowy. Dla Państwa pociech do dyspozycji jest trampolina, huśtawki oraz zjeżdzalnia

Na podwórku zostały posadzone drzewka owocowe takie jak jabłoń czy śliwa. Z krzewów owocowych mamy maliny, borówki oraz aronię. 

Pod działkami znajduje się ogólnodostępny parking. W weekendy możliwy jest wjazd na działki samochodem. 

Dodatkowe informacje:
- Woda - sezonowo
- Prąd - sezonowo
- Opłata roczna za działkę: 400zł
- Ogrodzenie - siatkaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail