Działka ROD z widokiem na morze

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
60 000 PLN , Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Mały Kack , Grodnieńska
Numer oferty:
592222
Cena za m2:
150 PLN
Oferta tylko w biurze Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski.

Kontakt: Kaja Kołodziejska tel. 662 035 255

Na sprzedaż działka ROD z widokiem na morze położona na Małym Kacku przy ulicy Grodnieńskiej.

LOKALIZACJA

Działki ROD Nadmorskie znajdują się w cichej i spokojnej okolicy zaraz koło centrum Gdyni. Otulony lasem teren pozwala wypocząć w wolne dni i sprawia, że wszystkie troski po przekroczeniu bramy znikają. W pobliżu znajdziemy przystanek autobusowy oraz sprawnie dojedziemy samochodem z obwodnicy Trójmiejskiej jak i z centrum.

NIERUCHOMOŚĆ

Działka ma powierzchnie 400 m2 i położna jest około 200 m od bramy wjazdowej, dzięki czemu zyskujemy większa prywatność. Idealnie nadaje się do spędzania wolnych dni oraz upraw. Obecnie teren zarastają urozmaicone krzewy i drzewa owocowe, jak i piękne kwiaty, między innymi: jabłonie, grusze, aronia, jeżyny, maliny, porzeczki, jaśmin, hortensje.

W skład działki wchodzi:
- solidny domek 35 m2 z poddaszem, który trzeba wykończyć, żeby w pełni móc korzystać z uroków ogródków działkowych,
- składzik na narzędzia,
- szklarnia.

Ogródki podłączone są pod prąd całorocznie, a woda odkręcania jest w sezonie wiosenno-jesiennym.
Roczne opłaty za użytkowanie ziemi wynoszą 900/1000 zł.

DLA KOGO

Jak wiadomo o tereny zielone należy dbać cały rok, a szczególnie w okresie sezonowym. Rośliny na działce, pokazały do czego są zdolne i na chwile obecną delikatnie przejęły władze, ale potrzebują trochę serca żeby wszystko wyglądało obłędnie. Zarówno domek jak i szklarnia również potrzebują dopieszczania, żeby nowy właściciel mógł w pełni cieszyć się z uroków tego miejsca.
Oferta skierowana jest do osób, które niewielkim kosztem, czasem i zainteresowaniem będą chciały zmienić to miejsce według własnych upodobań.
Ważne! Przyszły nabywca według kryteriów zarządu musi posiadać mieszkanie/dom w Gdyni, być zameldowany oraz rozliczać się również w Gdyni!


Cena wynosi 60 tys zł do niewielkiej negocjacji.

Serdecznie polecam oraz zachęcam do kontaktu i prezentacji.

Kontakt: Kaja Kołodziejska tel. 662 035 255

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail