Działka ROD 300m2 [Gdynia Obłuże] 0% PROWIZJI

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
57 000 PLN, Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Obłuże
Numer oferty:
162018
Cena za m2:
190 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!!!

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki o pow. 300m2 na ROD im. Mikołaja Reja w Gdyni. 

Na działce znajduje się murowany domek o pow. ok. 20/25m2. Składa się z głównego pomieszczenia z aneksem kuchennym, toalety, pomieszczenia gospodarczego oraz strychu (nieużytkowego). W domku zostają najpotrzebniejsze rzeczy m.in. stół, krzesła, kanapa oraz meble kuchenne. Budynek jest w dobrym stanie, nie wymaga remontu.

Działka jest bardzo zadbana. Za budynkiem znajduje się szklarnia z pomidorami. Zaraz obok krzewy owocowe takie jak maliny, jeżyny czy aronie. Na podwórku zostały również posadzone drzewa owocowe m.in. jabłoń oraz czereśnia. Przed budynkiem jest wspaniały skalniak z 2 oczkami wodnymi oraz kwiatami ozdobnymi. 

Dodatkowe informacje:
-Woda - sezonowo
-Prąd - całorocznie
-Dach - papa
-Ogrodzenie - siatkaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail