Działka ROD 300m2 [Gdynia Obłuże] NOWA CENA!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
65 000 PLN, Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Obłuże
Numer oferty:
842669
Cena za m2:
217 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki o pow. 300m2 na ROD im mjr Henryka Sucharskiego "Rodzinny Ogród" w Gdyni.

Na działce znajduje się domek murowany o pow. ok. 30m2. Jest w całości podpiwniczony. Budynek składa się z głównego pomieszczenia, kuchni oraz toalety. Dodatkowo w domku jest kominek. Zostaje w całości umeblowany. W tym roku zostały wymienione okna oraz dach.  Za budynkiem znajduje się miejsce do wypoczynku okryte dachem. 

Podwórko składa się z oczka wodnego z przepompownią, warzywniaka oraz szklarni. Za budynkiem znajduje się kompostownik. Działka posiada własną studnie

Działka posiada wiele wyróżnień za wzorowe prowadzenie ogrodu.

Dodatkowe informacje:
- Woda - sezonowo
- Prąd - całorocznie
- Ogrodzenie - siatka
- Dach - blacha
- Opłata roczna - 450zł

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail