Działka budowlana w cichej okolicy - Gliszcz!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
55 100 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 904 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gliszcz
  • Numer oferty : 106063
  • Cena za m2 : 28.94 PLN

Oferta w naszym biurze to działka budowlana położona w uroczej, cichej okolicy, niedaleko jeziora.
W sąsiedztwie wybudowane już dwa domy.
Działka ogrodzona z jednej strony siatką, po sąsiedzku.

Zapraszam na prezentację: Joanna Kozar-Kriger, tel. kom. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.