Działka budowlana w sąsiedztwie lasów - Gliszcz!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
43 200 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 462 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gliszcz
  • Numer oferty : 469561
  • Cena za m2 : 29.55 PLN

Oferta w naszym biurze to działka położona w cichej, urokliwej okolicy. W sąsiedztwie lasy, łąki.
Niedaleko jezioro.
Od Bydgoszczy ok. 25 km.

Zapraszam na prezentację. Kontakt: Joanna Kozar-Kriger tel. kom. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.