Sprzedam Łachę/Staw

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
55 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 15 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Głogówko Królewskie
  • Numer oferty : 223169
  • Cena za m2 : 3.67 PLN

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Przedmiotem sprzedaży jest 1,5 hektara łachy w miejscowości Głogówko Królewskie. Zapewniony dostęp do linii brzegowej. Możliwość kupna razem z działką budowlaną o powierzchni 3000 m2, na której istnieje możliwość postawienia domków rekreacyjnych lub domów jednorodzinnych.

Cena łachy z działką - 140000 zł
Cena za 15000 m2 łachy wraz z drogą dojazdową - 55000 zł

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.