Sprzedam działkę budowlaną z łachą

Działka (Budowlana) na sprzedaż
140 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 18 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Głogówko Królewskie
  • Numer oferty : 839508
  • Cena za m2 : 7.78 PLN

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3000 m2 oraz 1,5 hektara łachy w miejscowości Głogówko Królewskie. Po wycięciu drzew oraz krzewów z działki jest bezpośredni dostęp do łachy/stawu.

Cena 140000 obejmuje:
działkę budowlaną - 3000 m2
łachę - 15000 m2

Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub domków rekreacyjnych.

Nieruchomość godna polecenia!!!


Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.