Działka przy lesie w Godzimierzu! Piękny widok!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
76 800 PLN, Pow. 1 280 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 280 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Godzimierz
Numer oferty:
165341
Cena za m2:
60 PLN

 !!! Zapraszam !!!
Kontakt:
tel. (+48) 797-231-329


Piękna działka w  Godzimierz okolicy Szubina!  • Działka przy drodze z wodociągiem i prądem elektrycznym.  • Działka rolna z przeznaczeniem na budowlaną . 


 

Cisza i spokój w otoczeniu zieleni oraz lasów .

 


Prosty i szybki wyjazd na drogę do Bydgoszczy / Nakła . Dojazd :
- od szosy Szubin-Nakło ok. 1500 m asfalt i 500 m droga gruntowa;
- od szosy Bydgoszcz-Szubin (Kołaczkowa) ok. 1000 m asfalt i 1500 m droga gruntowa.


 MASZ PYTANIA?
> ZADZWOŃ <


Kontakt:
tel. (+48) 797-231-329Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail