Działka budowlana Grzywna gm.Chełmża

Działka (Budowlana) na sprzedaż
171 000 PLN, Pow. 3 000 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Grzywna Domena
Numer oferty:
939150
Cena za m2:
57 PLN
W sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3004m2 znajdująca się w miejscowości Grzywna gm. Chełmża. Działka oddalona jest od głównej drogi o około 1km, dojazd do centrum Torunia zajmuje około 15 min, do centrum Chełmży około 7 min.
Teren porośnięty jest sosnami, możemy pobudować dom a wokół niego będą sosny osłaniające od hałasu oraz sąsiednich zabudowań. Działkę można podzielić na dwie mniejsze, dzięki temu jest to dobry teren pod inwestycję.
Przy działce znajduję się podłączenie do wody gminnej.
Należy wykonać własną przydomową oczyszczalnie ścieków. 
Warunki zabudowy zostały wydane - budowa budynku mieszkaniowego jednorodzinnego z poddaszem i podpiwniczeniem.

Zapraszam na prezentację:
Adam Pyzik 
797 230 948
Specjalista ds. Nieruchomości
 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail