Działka rekreacyjna Izdebno, blisko jeziora, media

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
250 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 5 400 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Izdebno
  • Numer oferty : 145459
  • Cena za m2 : 46.30 PLN

Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej o  powierzchni 5400m2  w Izdebnie gm. Rogowo. Działka jest aktualnie porośnięta brzozami i olchami. Znajduje się też na niej  pogłębiony i wyczyszczony staw. Teren działki został uporządkowany. Do działki przylega teren zadrzewiony i łąki. W odległości około 200m znajduje się jezioro Wolskie, które jest jednym z najczystszych na Pałukach. Dojazd drogą asfaltową i 50m drogą gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. Atutem jest też możliwość podłączenia do prądu i wodociągu wiejskiego, które biegną w drodze przy działce.
W odległości około 3 km znajduje się trasa szybkiego ruchu S 5 z bardzo dobrym dojazdem do Poznania (85km), Bydgoszczy (60km) itd.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.