Działka budowlana

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
230 000 PLN, Pow. 986 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
986 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Walerego Wróblewskiego
Numer oferty:
567068
Cena za m2:
233 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 986 mkw usytuowanej w przepięknej okolicy z luźną zabudową jednorodzinną, działka w pełni uzbrojona.
W MPZP działka ma oznaczenie D16MNe co oznacza:
1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolno stojącym - ekstensywna;
2) przeznaczenie towarzyszące: a) wydzielane lokale usługowe w zabudowie mieszkaniowej; b) obiekty małej architektury; c) budynki gospodarcze; d) miejsca do parkowania i garaże, w tym z funkcją gospodarczą przewidziane do obsługi terenów: MNe; e) sieci i urządzenia infrastruktury technicznej; f) zieleń urządzona.
3) maksymalna wysokość zabudowy: a) mieszkaniowej: 2 kondygnacje położone powyżej poziomu terenu, w tym poddasze użytkowe - 9,5 m; b) garażowej i gospodarczej - 5 m; 8) maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 30%; 9) dopuszcza się lokalizowanie budynków gospodarczych o powierzchni zabudowy maksymalnie - 25 m2.

Zapraszam na prezentację Izabela

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail