Działka inwestycyjna

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
780 000 PLN, Pow. 3 911 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 911 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Władysława Orkana
Numer oferty:
939917
Cena za m2:
199 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż działki inwestycyjnej o powierzchni 3911 mkw w atrakcyjnej lokalizacji.
Dla w/w terenu nie istnieje MPZP, w studium planu pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Wszystkie media przy granicy działki. Właściciel ma przygotowany projekt pod zabudowę szeregową (10 budynków).
Działka znajduję się w cichej i spokojnej okolicy (między Jelenią Górą a Cieplicami blisko ulicy Wolności.
W pobliżu sklepy (Lidl, Dino, Biedronka, Bricomarche), w odległości 100 m znajduję się przystanek komunikacji miejskiej, do centrum miasta ok. 1 km.

Zapraszam na prezentację IzabelaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail