Atrakcyjna działka -super cena!!!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
54 999 PLN, Pow. 1 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jeżewo
Numer oferty:
274826
Cena za m2:
37 PLN
Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży  działki o pow. ok 1500m2 w miejscowości Jeżewo gm. Łabiszyn Lokalizacja działki pozwala na  szybki dojazd do Łabiszyna , Brzozy, Nowej Wsi Wielkiej jak i Bydgoszczy
W pobliżu działki brak uciążliwych firm , dużo miejsc dla miłośników ciszy i spokoju, jak i wycieczek rowerowych, lub relaksu na akwenach wodnych czy miłośników jazdy konnej . 
- działka płaska
- cicha spokojna okolica
- sąsiednia działka z rozpoczętą budową
- blisko jeziora, łowiska , lasy
- sklep około 1.2 km
- jazda konna -nauka 


Kontakt :
Maciej Worytko
504-849-600

 

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail