Zainwestuj w CENTRUM!! Działka usługi handel

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
1 000 000 PLN , Pow. 1 812 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 812 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kaczory
Numer oferty:
874717
Cena za m2:
552 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
Tel: 508-332-248

Przedstawiam ciekawą ofertę dla obecnych i przyszłych inwestorów: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 812 m2,  z przeznaczeniem pod usługi i handel, w miejscowości Kaczory, powiat pilski.


Teren przeznaczony na sprzedaż zlokalizowany jest w centrum miejscowości, z bezpośrednim dostępem do głównej drogi. W pobliżu znajdują się obiekty handlowe, usługowe, szkoła, dalej -  intytucje użyteczności publicznej. Jest to obszar tętniący życiem, dobrze skomunikowany i zharmonizowany z otoczeniem.

Działka znajduje się w ciągu zabudowy miejskiej, na płaskim terenie, z mediami zlokalizowanymi w pobliżu.

Miejscowość, na terenie której położona jest prezentowana działka, cechuje się docenianymi w regionie walorami przyrodniczymi, ale też potencjałem inwestycyjnym, również ze względu na bliskie oddziaływanie terenów inwestycyjnych miasta Piła. 

!!!Zapraszam!!!
Na prezentację!


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail