Piękna działka 12,7 ha bezpośrednio przy lesie !!!

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
24 130 000 PLN , Pow. 127 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
127 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kadłub Siemichów
Numer oferty:
593643
Cena za m2:
190 PLN
Agnieszka tel. 504 268 564
" Nieruchomości - Apartament"

Oferta tylko u nas w biurze !

Na sprzedaż piękna unikatowa działka rolna o powierzchni 12,7 ha. Przylegająca  bezpośrednio do kompleksu leśnego położonego  pod Miękinią. Dojazd drogą gminną. Działka idealnie  nadająca  się  na luksusowe osiedle domów jednorodzinnych, jak również na kopalnie kruszyw  ( piasku , żwiru)  ze względu na bogate pokłady tych surowców. Idealna dla  inwestorów pod fotowoltaikę.  W pobliżu znajduje się fabryka okien EMPOL oraz przemysłowa strefa ekonomiczna. Klasa gruntu IV i V śladowa ilość III.  Media oraz droga asfaltowa w bliskiej odległości. Nie znajdziecie Państwo  drugiej takiej działki, położonej pod tak dużym kompleksem  leśnym w pobliżu Wrocławia. 


Zapraszam inwestorów do rozmów i na prezentację !
Agnieszka Czubernat / opiekun oferty
tel. 504 268 564
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail