DZIAŁKA W KAMIONKACH MAŁYCH !! 8013M2 !!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
88 000 PLN, Pow. 8 013 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
8 013 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kamionki Małe
Numer oferty:
372003
Cena za m2:
10.98 PLN
KONTAKT 696-909-402

Na sprzedaż działka o powierzchni 8013m2 w miejscowości Kamionki Małe przy autostradzie bursztynowej. Na działce znajduje się prąd, woda i kanalizacja w drodze. 

Grunty orne IIIb - IVa

Zaledwie 2km od działki znajduję się jezioro, plaża, sklepy oraz komunikacja miejsca. Do Torunia 30min, 15min od Chełmży


serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje !!!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail