DZIAŁKA PRZY LESIE 1249M2 !! KAMIONKI MAŁE !!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
148 000 PLN, Pow. 1 249 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 249 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kamionki Małe
Numer oferty:
445282
Cena za m2:
118.49 PLN
KONTAKT 696-909-402

Piękna działka  w miejscowości Kamionki Małe. Działka o powierzchni 1249m2 znajduje się przy ścianie lasu i niedaleko jeziora. Okolica spokojna i bardzo cicha, idealne miejsce aby odpocząć od zgiełku miasta. Od działki zaledwie 450m do jeziora przez las. Do działki prowadzi droga w której jest wykupiony udział .W drodze kanalizacja, woda, prąd.


w pobliżu sklepy i komunikacja miejsca. Od Kamionek zaledwie 30min do Torunia, 15min do Chełmży.

serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje !!!


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail