Działka budowlana na cichym osiedlu KCYNIA

Działka (Budowlana) na sprzedaż
78 000 PLN, Pow. 1 300 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kcynia
Numer oferty:
751456
Cena za m2:
60 PLN
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych znajdujących się w Kcyni 
W ofercie znajdą Państwo aż 8 działek  o powierzchni od 1300 do 1500 m2, cena za m2 wynosi  60 zł

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy najmniejszej z działek -ostateczna cena nieruchomości uzależniona jest od dokładnej powierzchni


Media :
- prąd, woda, gaz - znajdują się w drodze przy działce
Wydane warunki zabudowy
Działki z bardzo dobrą lokalizacją!

blisko przedszkole, szkoła oraz sklepy
Wydane warunki zabudowy.
Do Nakła nad Notecią 20 km!

Zachęcam do umówienia spotkania : )


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail