Piękna działka w Kębłowie

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
160 000 PLN, Pow. 1 649 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 649 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kębłowo
Numer oferty:
896006
Cena za m2:
97.03 PLN
Na sprzedaż oferujemy Państwu piękną działkę w Kębłowie w kształcie prostokąta o powierzchni 1649m2. Teren jest płaski, pokryty trawą, z dobrym dojazdem w postaci utwardzonej, polnej drogi. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, a także bliskość natury, jednak niechcących mieszkać zbyt daleko od miasta.

OKOLICA:

W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny zielone i leśne. Lokalizacja ta, mimo iż oferuje spokój i ciszę, jest bardzo dobrze skomunikowana - dojazd do DK6 zajmuje zaledwie 3-4 minuty. Wejherowo znajduje się w odległości 10km, Lębork 26km, a Gdynia 30km.

MEDIA:
Prąd, woda, kanalizacja, światłowód - przy granicy działki


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail