Działka z dużym budynkiem gospodarczym!

lokalizacja: Kołodziejewo

149 000 PLN

78 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duża działka zagrodowa w Kołodziejewie.

Nieruchomość o powierzchni 1906mkw, która objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa tutaj zabudowę zagrodową.

 

Na działce posadowiony jest duży budynek gospodarczy o powierzchni ok. 200 mkw oraz dwa garaże o powierzchni 25 mkw i 50 mkw, które wykorzystać można gospodarczo lub stworzyć budynek mieszkalny.

Miejscowość położona jest w otoczeniu lasów i jezior; do Mogilna mamy 10 min, do Inowrocławia pół godziny.

Zapraszam na prezentację Ania 696-909-514
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ANNA SZELĄGIEWICZ-BIAŁECKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.