Działka budowlana Pieczyskach

Działka (Budowlana) na sprzedaż
162 000 PLN, Pow. 1 749 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 749 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Koronowo Pieczyska
Numer oferty:
439865
Cena za m2:
92.62 PLN
Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1749 m2 w Pieczyskach gmina Koronowo. Ważnym atrybutem działki jest położenie, niecałe 1,5 km do plaży w Pieczyskach. Podobny dystans mamy do pobliskiego centrum handlowego. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania gm. Koronowo. Dojazd drogą asfaltową. Media w drodze.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail