Działki 10 min od Kościerzyny!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
81 263 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kościerzyna
  • Numer oferty : 897740
  • Cena za m2 : 81.26 PLN

NOWA CENA! OKAZJA!

Opiekun oferty:
Dawid Kleinschmidt - Nieruchomości Apartament
tel. 733-855-050

Szukasz ciszy i spokoju, a jednocześnie nie chcesz wynosić się na odludzie? To miejsce jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wiele działek budowlanych, z której każda ma swój urok.

Działki o wymiarach od 1000 do 2600 m2. Ukształtowanie terenu piękne, wokół cisza i spokój, a zaraz za działkami las. Dodatkowo obok działek piękne oczko wodne. A na domiar wszystkiego rzeka w niedalekiej odległości.

Dodatkowym atutem są media, które biegną wzdłuż działek. Zlokalizowane są 10 km od Kościerzyny w kierunku Torunia, w bardzo spokojnej wsi. W pobliżu pełna infrastruktura. Największym jednak atutem jest sam właściciel, który dzięki swojej uczciwości oraz budzącym zaufaniu sprawi, że transakcja stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Całości terenu dodaje urok to iż jest ona położona w bliskości Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Zachęcam do oglądania i zakupu!
Nie wszystkie są już dostępne!

Numer oferty w biurze: 897740

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.