Działka budowlana w cudownej scenerii!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 400 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kościerzyna
  • Numer oferty : 709713
  • Cena za m2 : 66.55 PLN

Nowa niska cena!
Tylko u nas!

Marzysz o pięknym domu z malowniczym krajobrazem? Chciałbyś poczuć wytchnienie i błogą ciszę ciesząc się widokiem natury pijąc poranną kawę?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Malowniczo położona działka budowlana na terenie Kaszub o powierzchni 2400 m2. Znajduję się ona zaledwie 2 km od Kościerzyny. W miejscowości Kościerzyna - Wybudowanie. Pięknie usytuowana. W okolicy oczko wodne, pagórki i lasy. Jednak największym atutem jest bliskość dwóch przepięknych kaszubskich jezior: Około 1 km od nieruchomości położone jest jezioro Gałęźne natomiast dwa kilometry w przeciwnym kierunku mieści się jezioro Wrzecionek. Dodatkowym atutem jest studnia mieszcząca się na samej działce, którą można wykorzystać do nawodnienia ogródka. Media znajdują się w drodze nieopodal.


Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, z możliwością szybkiego dojazdu do centrum miasta.

Chętnych zapraszam do kontaktu i prezentacji, póki jest jeszcze możliwość!


Numer oferty w biurze: 709713Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.