Działki letniskowe 8 km od Kościerzyny!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
78 300 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 504 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kościerzyna
  • Numer oferty : 190546
  • Cena za m2 : 52.06 PLN

Opiekun oferty:

Dawid Kleinschmidt - Nieruchomości Apartament
tel. 733-855-050

Przepiękne, płaskie działki letniskowo-rekreacyjne w zacisznym miejscu niedaleko od Kościerzyny. Usytuowane na uboczu, co pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć wytchnienie. A dla ludzi ceniących spokój idealne miejsce, aby prowadzić beztroskie życie. Jednocześnie z terenu bezpośredni dojazd do wsi Łubiana, a stamtąd kawałek do miasta Kościerzyna. W pobliżu rzeki oraz jeziora, z czego jedno piękne i duże - Sudomie. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszam do prezentacji, póki jeszcze jest szansa!

Numer oferty w biurze: 190546

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.