DZIAŁKA! Atrakcyjna! Z pozwoleniem na budowę

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
190 000 PLN , Pow. 2 044 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 044 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kotuń
Numer oferty:
171022
Cena za m2:
93 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
Tel: 508-332-248

Oferta dotyczy działki o powierzchni 2044 m2, przeznaczonej pod zabudowę, z istniejącymi dwoma obiektami możliwymi do tymczasowego zagospodarowania na czas budowy lub adaptacji na dowolny cel.
Działka  znajduje się w strefie zabudowy jednorodzinnej, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej od frontu. Tył działki na lekkim wzniesieniu. Niedaleko znajduje się orlik, sklep, kościół i zabytkowy pałac.


Teren jest ogrodzony i zabezpieczony bramą wjazdową. 
Media przy granicy działki.

Wieś świetnie skomunikowana, znajduje się w pobliżu miasta powiatowego Piła i w bezpośrednim jego oddziaływaniu, co czyni opisywaną działkę atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, albo dobrą inwestycją gruntową.

UWAGA! Właściciel działki posiada do ewentualnego wykorzystania warunki zabudowy oraz projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.

~~Zapraszam na prezentację~~
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail