Działka dla inwestora Łabiszyn

Działka (Budowlana) na sprzedaż
187 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 4 680 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Łabiszyn-Wieś
  • Numer oferty : 383272
  • Cena za m2 : 39.96 PLN


Zapraszam na prezentację działki budowlanej z możliwością wydzielenia czterech mniejszych, na które wydano warunki zabudowy.


Nieruchomość znakomicie zlokalizowana - ok. 500 m do rogatek miasta Łabiszyn. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu malowniczy krajobraz Noteci oraz otoczenie domów jednorodzinnych.


Zapraszam do kontaktu! 536-366-898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.