Sprzedam działki przy lesie

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
65 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Łąski Piec
  • Numer oferty : 320708
  • Cena za m2 : 21.67 PLN

Kontakt: 798 857 370

Sprzedam działkę o powierzchni 3000 m2, położoną w miejscowości Łąski Piec. Cicha, spokojna okolica, dookoła rozciągają się lasy oraz Wdecki Park Krajobrazowy. W niedalekiej okolicy znajduję się linia kolejowa.

- Możliwość sprzedaży kilku działek
- Spokojna okolica wśród LASÓW z dala od miejskiego zgiełku
- W pobliżu sklepy, a nieopodal takie miasta jak Chojnice, Tuchola, Grudziądz, Świecie
- Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego
- W pobliżu JEZIORO Żur oraz RZEKA Wda
- W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się już ZABUDOWANIA

KONTAKT: 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.