Piękna działka niedalko lasu i jeziora!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
77 000 PLN, Pow. 880 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
880 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Ławki
Numer oferty:
124510
Cena za m2:
87.50 PLN
Działka budowlana niedaleko Trzemeszna w pobliżu lasu i jeziora!

Nieruchomość o wymiarach 24mx44m.
Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną, przyłącze energetyczne na działce, natomiast woda i kanalizacja do realizacji.


Nieruchomość częściowo ogrodzona, dojazd drogą utwradzoną.

Okolica bogata w jeziora i lasy.
Bliskość dużego miasta ( Gniezno ok. 20 min, Trzemeszno ok. 10 min) połączona ze spokojnym miejscem idealnym do odpoczynku.

Polecam i zapraszam na prezentację Ania 696-909-514


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail