Tania działka rekreacyjna przy lesie blisko jezior

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
32 000 PLN , Pow. 809 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
809 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Ławki
Numer oferty:
325072
Cena za m2:
40 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej - rekreacyjnej z księgą wieczystą, o powierzchni 809m2 w miejscowości Ławki gm. Trzemeszno. Działka otoczona lasem sosnowym i liściastym. Kompleks leśny ciągnie się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów, co stanowi doskonały teren do jazdy rowerami w czystym powietrzu, z dala od ruchliwych dróg. W pobliżu, w lasach znajdują się czyste jeziora, tj. Długie, Wieśniata oraz najbliższe (około 1km) Przedwieśnia, gdzie mieści się znane strzeżone kąpielisko  Gołąbki. Dojazd lokalną drogą asfaltową i następnie gruntową przez las. Skrzynka prądowa  przy działce.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.W odległości około 12 km znajduje się trasa szybkiego ruchu S 5 z bardzo dobrym dojazdem do Poznania (80km), Bydgoszczy (70km) itd.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail