Działka budowlana na osiedlu domków

Działka (Budowlana) na sprzedaż
172 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 147 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Łochowo
  • Numer oferty : 581669
  • Cena za m2 : 149.96 PLN

Zapraszam na prezentację  działki budowlanej w Łochowie!


Nieruchomość  znajduje się na osiedlu nowych domków jednorodzinnych. W pobliżu las oraz  centrum miejscowości - szkoła, żłobek, przychodnia zdrowia, sklepy a także wszelkie punkty usługowe. 

Komunikacja: autobus podmiejski oraz PKS.

Media w drodze tuż przy działce.


Kontakt: 536 366 898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.