Działka w centrum Łochowa 623m2 za cenę 95tys!!!!!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
95 000 PLN, Pow. 623 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
623 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łochowo
Numer oferty:
817967
Cena za m2:
152.49 PLN
Zapraszam !!! Na sprzedaż działka w centrum Łochowa 623 m2 , w pobliżu komunikacja publiczna oraz sklepy ( do Biedronki 100 m ) , szkoła podstawowa oraz salony fryzjerskie .
Działka budowlana o wymiarach 28 / 22,5 m .
Media w drodze : prąd , woda , gaz , kanalizacja .
Dojazd : asfaltowy , utwardzony .
Kształt : prostokąt
.
Zapraszam zainteresowanych mieszkaniem na modnym i pięknym osiedlu .
Tylko ,, Nieruchomości Apartament ''

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail