ŁOCHOWO-działka budowlana z wydanymi WZ

Działka (Budowlana) na sprzedaż
255 000 PLN , Pow. 983 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
983 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łochowo
Numer oferty:
198498
Cena za m2:
259 PLN
Małgorzata Biskup 660244448
NA  SPRZEDAŻ
działka budowlana narożna o kształcie zbliżonym do kwadratu - wydane WZ na budynek jednorodzinny. Teren przygotowany do budowy ogrodzony płotem drewnianym budowanym.
Skrzynka z prądem przy działce , natomiast pozostałe media woda i gaz w drodze.Działka w okolicy ulic Tygrysia i Lamparcia .
ZAPRASZAM . Zadzwoń 660244448.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail