Działka budowlana blisko lasu...Lubiąż...

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 600 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Lubiąż , Michała Leopolda Willmanna
  • Numer oferty : 216077
  • Cena za m2 : 48.13 PLN

Izabella 570 097 070
"Apartament Nieruchomości"
 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 arów w bardzo uroczej i zabytkowej miejscowości Lubiąż przy ulicy Wilmanna. Lubiąż (53 km od Wrocławia) to urokliwa i piękna miejscowość którą warto nie tylko odwiedzić ze względu na obiekty architektury - Klasztor w Lubiążu największe opactwo cystersów w Europie i znajdujący się w nim rezerwat florystyczny " Odrzysko " ale również po to by zamieszkać wśród malowniczych pól,łąk i lasów z dala od wielkomiejskiego zgiełku i zakorkowanych ulic.Działka zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od szkoły podstawowej, ośrodka zdrowia, sklepów i przystanków autobusowych (ok.350 m). Położona przy drodze asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Dookoła niska zabudowa. Niedaleko, zaledwie ok.150 m dzieli nas od lasu i rzeki Odry. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnie spędzających czas!

Zapraszam do kontaktu !
Izabella Paprocka/opiekun oferty
570 097 070
nr licencji 25290Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.