Działka w pobliżu Jeziora Lubichowskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż
159 000 PLN , Pow. 6 153 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 153 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Lubichowo
Numer oferty:
796704
Cena za m2:
26 PLN
Oferta dostępna w naszym biurze, piękna działka  na Kociewiu w miejscowości Lubichowo w odległości 1,5 km od Jeziora Lubichowskiego z własnym stawem.
Lokalizacja w bliskiej okolicy Starogardu Gdańskiego stolicy Kociewia (16 km),  umiejscowienie 10 km od drogi krajowej nr 22.
 Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, własną prywatność i bliskość natury. Poszukujących odosobnionej lokalizacji o przeznaczeniu rekreacyjnym a także marzących o  domu we własnym zaciszu.
Działka zakończona prywatnym stawem od północnej strony, doskonałym miejscem rekreacyjnym dla fanów wędkowania.

Możliwość podłączenia mediów biegnących utwardzoną drogą gruntową 50 m od działki. Teren zadbany, systematycznie koszony, zachodnia oraz wschodnia strona działki granicząca z pasem drzew brzozowych. Wjazd od strony południowej.

Zachęcam do kontaktu

MONIKA LIPSKA
Apartament Nieruchomości
nr kontaktowy: 575 884 040

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail