Luzino. Działka dla Dewelopera

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
2 500 000 PLN, Pow. 17 153 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
17 153 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Luzino
Numer oferty:
543717
Cena za m2:
145.75 PLN
Na sprzedaż oferujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowaną działkę w Luzinie o powierzchni 17 153 m2. Teren idealny dla Dewelopera.

OKOLICA:

W bliskiej odległości znajduje się centrum handlowo-usługowe oraz dworzec PKP/SKM. Węzeł drogowy przyszłej trasy S6 znajdować się będzie zaledwie 1,5 km od działki. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. 

MEDIA:
Prąd, woda, kanalizacja, światłowód - w drogach przy działce.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Patryk Miotke - Nieruchomości Apartament
tel. 508 332 248
Numer oferty w biurze: 543717

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail