Działka budowlana. Dobra Inwestycja. Jezioro❗️

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 14 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Mąkoszyn
  • Numer oferty : 836437
  • Cena za m2 : 24.29 PLN

Działka pod zabudowę domków jednorodzinnych. Idealna dla deweloperów.Położona w otoczeniu gęstego lasu. Malownicze otoczenie.W całości wykarczowana. 1 km do jeziora Wąsosz.
Do działki prowadzi droga dojazdowa leśna. Podłoże częściowo torfowe. Kaloryczność torfu 98 %. Możliwość wydobycia w celach handlowych.Brak planu zagospodarowania przestrzennego.
W bezpośrednim sąsiedztwie 3 domy jednorodzinne.

Gorąco polecam!

Arletta Jakobsen
500450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.