Działka budowlana blisko lasu, spokojna okolica

Działka (Budowlana) na sprzedaż
150 000 PLN , Pow. 852 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
852 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Mięcierzyn
Numer oferty:
446932
Cena za m2:
176 PLN
Oferta tylko w naszym biurze.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 852m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo. Na działce jest wykonana płyta fundamentowa pod dom jednorodzinny parterowy (93m2) - projekt SANTIA. W płycie fundamentowej rozprowadzona kanalizacja. Bez problemu do ogrzewania domu można zastosować pompę ciepła, co w obecnej sytuacji jest najtańszym źródłem ciepła.  W bliskiej odległości od działki znajduje się  kompleks leśny z rezerwatami przyrody, który ciągnie się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów, co stanowi doskonały teren do jazdy rowerami w czystym powietrzu, z dala od ruchliwych dróg. W pobliżu, w lasach znajdują się czyste jeziora, tj. najbliższe Mielno (z plażą), Sykuła, Wolskie oraz strzeżone kąpielisko Gołąbki (jezioro Przedwieśnia) . Dojazd drogą asfaltową i kilkadziesiąt metrów drogą gminną utwardzoną. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. Wykonane przyłącze do wodociągu wiejskiego, prąd na  działce. Możliwość wykonania "sztywnego łącza" do internetu (kabel przebiega w ziemi przez działkę). Ziemia V i VI klasy. W  odległości około 3 km znajduje się trasa szybkiego ruchu S 5 z bardzo dobrym dojazdem do Poznania (75km), Bydgoszczy (70km) itd.

Działka dla osób szukających spokoju i miłośników aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail