Działka budowlana jedyne 20min od Wrocławia

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
227 500 PLN, Pow. 1 900 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Milejowice
Numer oferty:
773343
Cena za m2:
120 PLN
Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej DZIAŁKI MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ o pow. 1900m2 w miejscowości MILEJOWICE oddalonej jedynie 20min jazdy samochodem od Wrocławia. Nasza propozycja to połączenie znakomitej lokalizacji, ciszy i spokoju.

Działka w kształcie przypominającym trapez. Wymiary działki: ok. 62m x 42m x 40m x 36m.

Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce występuje plan zagospodarowania przestrzennego gminy. Teren oznaczony symbolem MN/U.
Istnieje możliwość prowadzenia na działce nieuciążliwych usług.

Teren jest nieznacznie pochylony w kierunku zachodnim.

MEDIA:
- prąd - tak
- woda - w drodze, po drugiej stronie ulicy

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail