Działki budowlane Murowaniec

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
42 000 PLN, Pow. 232 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
232 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Murowaniec
Numer oferty:
952626
Cena za m2:
181.03 PLN
Oferta w naszym biurze to działki budowlane zlokalizowane na osiedlu Cztery Pory Roku, w sąsiedztwie lasu.
Działki o pow:
- 591 m2,
- 610 m2,
- 605 m2 9 dwie działki),
- 292 m2 z pozwoleniem na budowę domów jednorodzinnych o zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym o pow. 15,40 m2. ( cztery działki)
- 432 m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolno stojąceho o pow. 104,38 m2 z garażem jednostanowiskowym o pow. 14,63 m2,
- 811 m2 - działka z płytą fundamentową , przygotowaną do budowy domu z prefabrykatów,
-
Uzbrojenie w ulicy: woda, gaz, prąd, kanalizacja.

Zapraszam na prezentację.

Joanna Kozar-Kriger
tel. kom. 798 857 382Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail