Naterki-działka pod inwestycję-blisko Mazury Golf

Działka (Budowlana) na sprzedaż
2 130 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 22 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Naterki
  • Numer oferty : 940206
  • Cena za m2 : 96.82 PLN

DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W NATERKACH 

- BLISKO JEZIORO, MAZURY GOLF AND COUNTRY CLUB 


 

Przedstawiam działkę o powierzchni 22.000 m2 na sprzedaż

- blisko jeziora i zlokalizowaną w miejscowości Naterki.


 

Naterki - to wieś na Warmii (gmina Gietrzwałd) położona koło Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim.

We wsi znajdują się m.in.: tartak, stolarnia, pole golfowe (jedno z większych w Polsce), skansen maszyn rolniczych (m.in. z bogatą kolekcją kieratów - ponad 100 egzemplarzy oraz wiatrakiem typu koźlak). Nad Jeziorem Naterskim domy letniskowe i bardzo dobrze prosperująca agroturystyka. Naterki znane są z 18 dołkowego pola golfowego - Mazury Golf and Country Club.


Biskość jeziora, jak również duża powierzchnia stanowi dobrą inwestycję w biznes. Możliwość budowy osiedla domów jednorodzinnych, bądź ośrodek wypoczynkowy, dom pogodnej starości czy inną koncepcję którą założy sobie inwestor.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi. Wspomniane wyżej pole golfowe znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Lokalizacja 10min od autostrady. Przy działce znajdują się media, prąd, kanalizacja, woda, gaz. Działka z dużym potencjałem mówiąc o Inwestycji. Dla zainteresowanych - możliwość udostępnienia projektów koncepcyjnych pod ten teren na osiedle domków jednorodzinnych. 


Cena do negocjacji. 


Zapraszam do kontaktu

Karolina Warda
tel. 798857364
e-mail: karolinaw@nieruchomosci-apartament.pl 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.