Działka budowlana 967m2 - Nowa Wioska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
120 000 PLN, Pow. 967 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
967 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowa Wioska
Numer oferty:
159874
Cena za m2:
124.10 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Oferta tylko w naszym biurze!

Zapraszam na prezentację nieruchomości gruntowej o powierzchni 967m2, która położona jest w przepięknych okolicznościach przyrody, w Nowej Wiosce (gm. Nowa Wieś Wielka).

Działka posiada przyłącze energii elektrycznej.
Możliwość wykopania studni.

Na działce postawiono budynek (może służyć jako altanka lub pomieszczenie gospodarcze).
Działka ogrodzona (słupy betonowe plus siatka), zagospodarowana (trawa) plus nasadzenia (drzewka owocowe).


Zdjęcie poglądowe.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail