Działka rolna w dogodnej lokalizacji

Działka (Rolna) na sprzedaż
1 100 000 PLN , Pow. 20 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
20 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Ojrzanowo
Numer oferty:
701123
Cena za m2:
55 PLN
Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - inwestycyjnej w Ojrzanowie gm. Łabiszyn o powierzchni 20000m2 (2ha), klasa ziemi IV i V. Działka jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w pobliżu  lasu. Jest płaska i w kształcie prostokąta. Jej wymiary w  przybliżeniu to 53x375m. Istnieje  możliwość przeprowadzenia na niej różnych inwestycji, np.:przeznaczyć na zabudowę jedno i wielorodzinną. Jednak wymaga to wcześniejszych ustaleń i uzgodnień w odpowiednich instytucjach, które określą możliwość ich realizacji. Możliwy podział na mniejsze działki w zależności od potrzeb. Media: woda i prąd w drodze asfaltowej bezpośrednio przy działce. Bardzo dogodna lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Znajduje się w odległości zaledwie około 2 km od centrum Łabiszyna.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail