Atrakcyjna działka budowlana dla rodziny

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
195 000 PLN, Pow. 904 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
904 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Oława
Numer oferty:
250433
Cena za m2:
216 PLN
Tomasz Rodzik - 798 857 372

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej DZIAŁKI BUDOWLANEJ o pow. 904m2 w miejscowości ŚCINAWA POLSKA (powiat Oławski) oddalonej jedynie 5min jazdy samochodem od Oławy oraz 40min do Wrocławia. Nasza propozycja to połączenie znakomitej lokalizacji, ciszy i spokoju.

Działka w kształcie przypominającym trapez. Wymiary działki: ok. 50m x 40m x 22m x 20m.

Dojazd do działki drogą asfaltową. Obecny właściciel uzyskał warunki zabudowy na dom jednorodzinny o pow. 116 m2.

Na działce w latach 90 zostały postawione fundamenty pod dom, należy je usunąć i zasypać powstały w ten sposób dół. Koszt około 3000 zł.

MEDIA:
- prąd - tak, skrzynka z prądem na działce
- woda - w drodze przy działce
- kanalizacja - w drodze przy działce

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail