Dziaka budowlana 825m2 - Osielsko!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
210 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 825 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Osielsko , Kwiatowa
  • Numer oferty : 991278
  • Cena za m2 : 254.55 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch, sąsiadujących ze sobą działek w Osielsku, każda o powierzchni 825m2

Prąd w drodze
Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny lub zabudowa bliźniacza
Rozbudowa sieci wodociągowej planowana na I kwartał 2021r.

Wystawiona będzie faktura VAT, więc kupujący zwolniony z podatku PCC (210.000zł to cena brutto)

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.