Działka budowlana narożna

Działka (Budowlana) na sprzedaż
153 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 695 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Osówiec
  • Numer oferty : 960399
  • Cena za m2 : 90.27 PLN

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z możliwością dokupienia sąsiedniej.


Nieruchomość doskonale zlokalizowana - dojazd drogą asfaltową lub gruntową utwardzoną, Teren płaski w kształcie prostokąta - względem kierunków świata wjazd od wschodu.

Media w drodze tuż przy działce ( woda, prąd, gaz).


Otoczenie to domy jednorodzinne oraz pola uprawne.

Zapraszam do kontaktu 536 366 898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.