Działka mieszkaniowa w Osówcu!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
96 045 PLN, Pow. 1 011 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 011 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Osówiec
Numer oferty:
771506
Cena za m2:
95 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w centrum Osówca, zaledwie 7 minut drogi od Osowej Góry!


Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej, oddalona od trasy S5 na tyle, żeby nie było jej słychać!
Wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz) w drodze przy działce.

Możliwość zakupu działek o powierzchni:
1011m2 w cenie 95zł/m2
2014m2 w cenie 85zł/m2


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail