Atrakcyjna działka z dwoma domkami, blisko jeziora

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
190 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 062 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Ostrówce
  • Numer oferty : 885160
  • Cena za m2 : 178.91 PLN

Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej w Ostrówcach o powierzchni 1062m2. Działka jest położona przy drodze asfaltowej z kilkunastometrowym dojazdem drogą gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja. Blisko do plaży w Ostrówcach (około 500m) drogą asfaltową, przy lesie, co jednocześnie pozwala na bieżący kontakt z naturą.  Do działki i domków jest doprowadzona woda (wodociąg gminny) i prąd. Jest płaska i w kształcie prostokąta. Całość jest ogrodzona drucianą siatką, brama i furtka (zamykane na klucz) wykonane są z metalowych elementów. Znajdziemy tam również mini plac zabaw dla dzieci z huśtawką oraz miejsce z murowanym grillem.
Na działce są postawione dwa drewniane domki letniskowe. Domki posiadają ocieplone grubą warstwą waty mineralnej ściany zewnętrzne i dach. Przy wejściu do domków znajdują się zadaszone tarasy. W środku ściany i podłogi wykonane są z lakierowanego  drewna, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat i komfort. W dolnej części  każdego domku znajduje się salon z aneksem kuchennym i w pełni wyposażona łazienka z prysznicem i ciepłą wodą. Na piętrze znajdują się po dwie sypialnie. Jeden domek jest dodatkowo wyposażony w nowoczesny piec na pellet, co pozwala na swobodny pobyt nawet w okresie zimowym. Piec posiada również możliwość zainstalowania modemu internetowego, co pozwoliłoby na włączanie i sterowanie piecem z telefonu.
Działkę szczególnie polecana dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Istnieje również możliwość  podziału działki na dwie odrębne.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.