Sprzedam działkę w Borach Tucholskich

Działka (Budowlana) na sprzedaż
65 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 500 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Ostrowite
  • Numer oferty : 468416
  • Cena za m2 : 43.33 PLN

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
Tel: 798 857 370

Sprzedam działkę budowlaną położną w miejscowości Ostrowite w Borach Tucholskich. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, dookoła lasy i łąki. Jezioro Ostrowite około 300 metrów od działki, plaża około 1,5 km.

- Powierzchnia działki - 1500 m2
- Prąd i woda w drodze
- Cena - 65 000 zł

Uwaga! możliwość kupna sąsiadującej działki o powierzchni 1500 m2, łącznie można uzyskać posiadłość o powierzchni 3000 m2.

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
Tel: 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.