Przepiękna działka ROD z basenem !!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Piechcin
  • Numer oferty : 818686
  • Cena za m2 : 156.25 PLN

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej ,zadbanej działki w Piechcinie na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych KALINA. Działka ma 800m2 na której znajduje się piętrowy domek murowany wyposażony:

PARTER:
-duży pokój z aneksem kuchennym
-łazienka z WC
-taras

PIĘTRO:
- duży pokój 
- duży balkon z widokiem na całą działkę

Ogrzewanie całoroczne.

Działka całkowicie umeblowana !

Na terenie działki znajduje się wykopany BASEN z pompą wodną, duża piękna altana oraz oczko wodne z mostkiem. Działka posiada dwa wjazdy na teren działki.

W POBLIŻU: komunikacja miejska, liczne sklepy, Jezioro w Kamieniołomach, Jezioro Wolickie, Jezioro Kierzkowskie ,Centrum nurkowe Piechcin.

Obecny właściciel stworzył działkę dla siebie od samych podstaw przez okres 8 lat, działka wykończona ze starannością i sercem.

Zapraszam na prezentacje,
Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości Apartament
tel: 793414923

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.